Poštovani,

u skladu s ugovorom sklopljenim s Hrvatskim zavodom za zdravstveno osiguranje Dom zdravlja Požeško-slavonske županije ugovorio je dijagnostički postupak: RTG zubi -snimanje ortopanom od 01. srpnja 2021. godine.

Snimanje će se obavljati na dvije lokacije: Požega, Matije Gupca 10, II kat i Pakrac, Bolnička 80, prizemlje.

Na mrežnim stranicama Doma zdravlja Požeško-slavonske županije bit će svaki mjesec objavljeni datumi rada kada ćete kao ugovorni doktori dentalne medicine HZZO-a biti u mogućnosti poslati pacijenta na snimanje zuba putem uputnice ukoliko za to postoje indikacije.

VAŽNA OBAVIJEST U VEZI COVID-19

ZABRANJEN ULAZAK U PROSTORIJE DOMA ZDRAVLJA BEZ ZAŠTITNE MASKE

OSIM STE TIJEKOM ZADNJIH 14 DANA PUTOVALI U ZEMLJE KOJE SU ZAHVAĆENE INFEKCIJOM COVID-19

ILI