Radovi u Velikoj su započeli 02.03.2018. Tijekom radova raditi će se izmjena stolarije, podova, obnova zidova, prerada sanitarnih čvorova i omogućavanje pristupa invalidima.

Zgrada doma zdravlja Požeško-slavonske županije u Velikoj je tek dio projekta "Dom zdravlja - centar zdravlja" s kojim se krenulo u realizaciju ovog projekta.

Projekt će se realizirati u nekoliko etapa:

1. građevnski radovi
2. medicinski namještaj
3. medicinska oprema

u svrhu poboljšanja kvalitete usluge u primarnom zdravstvenom sustavu. Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog fonda za regionalni razvoj.

Vrijednost radova je 545.000,00 kn.

VAŽNA OBAVIJEST U VEZI COVID-19

ZABRANJEN ULAZAK U PROSTORIJE DOMA ZDRAVLJA BEZ ZAŠTITNE MASKE

OSIM STE TIJEKOM ZADNJIH 14 DANA PUTOVALI U ZEMLJE KOJE SU ZAHVAĆENE INFEKCIJOM COVID-19

ILI