Dana 1. listopada 2017. godine, u prostoru Doma zdravlja Požeško-slavonske županije, na adresi Vukovarska 31, Požega, otvorena je specijalistička ordinacija opće/obiteljske medicine Olgica Ivančić, dr.med.spec obiteljske medicine, sa medicinskom sestrom Marinom Jaković.

Opća/obiteljska medicina, kao temeljni dio primarne zdravstvene zaštite, osigurava kontinuiranu i sveobuhvatnu zdravstvenu zaštitu za pojedince i obitelji.

IMG 1440

Obilježje opće/obiteljske medicine je dugotrajan osobni odnos između pacijenta i liječnika te pružanje skrbi koja obuhvaća promicanje zdravlja, prevenciju bolesti, liječenje i rehabilitaciju oboljelih i onesposobljenih.

Naša ordinacija radi ponedjeljkom, utorkom i srijedom od 13:00-20:30, te četvrtkom i petkom od 07:00-14:30 sati.

U ordinaciji možete obaviti zdravstvene preglede, prvi i kontrolni pregled, preventivne preglede djece, odraslih i starijih osoba, savjetovanja, cijepljenje, sistematske preglede, mjerenje tlaka, mjerenje šećera, vađenje krvi te ostale zdravstvene usluge

Individualan pristup svakom pacijentu, profesionalnost i pedantnost odlike su ove ordinacije. Djelatnici stvaraju osjećaj povjerenja kod pacijenata kako bi pregled i posjet doktoru bio što ugodniji.

Trenutno upisujemo nove pacijente, te se za sve informacije obratite nam se s povjerenjem na broj telefona 034/421-373, ili osobnim dolaskom na adresu Vukovarska 31, Požega

IMG 1440