Poštovani,

ovim putem želimo obavijestiti javnost da je Dom zdravlja Požeško slavonske županije u postupku osnivanja nove Ordinacije dentalne medicine u gradu Požegi na adresi Vukovarska 29, Požega ( tzv „školski dispanzer“).

U timu će raditi doktorica dentalne medicine Jelena Rajšić i medicinska sestra Ljiljana Jakovljević, koje će pružati svu potrebnu zdravstvenu skrb u primarnoj dentalnoj medicini.

Pozivamo sve stanovnike grada Požege i okolice koji nemaju izabranog liječnika u djelatnosti dentalne medicine da se slobodno obrate na telefonski broj 264-000 ili 095/200-1200 radi dogovora i upisa u novu Ordinaciju.

Upis pacijenata se može izvršiti; ponedjeljkom i četvrtkom u prvoj smjeni  te utorkom, srijedom i petkom u drugoj smjeni.

Unaprijed se zahvaljujemo svim pacijentima koji će izvršiti upis u ovu novu Ordinaciju dentalne medicine te na taj način omogućiti podizanje standarda pružanja primarne zdravstvene zaštite u našoj Županiji.

S poštovanjem,