U okviru školskog kurikuluma veseli učenici 2a i 2b razreda Katoličke osnovne škole u Požegi su dana 13.veljače 2019. godine posjetili Dom zdravlja Požeško slavonske županije.

Upoznavanje sa radom zdravstvenih ustanova kao i svih djelatnosti primarne zdravstvene zaštite je proteklo uz mnogo pitanja i lijepih komentara od strane radoznalih učenika.

IMG 0267

Zainteresirani ulčenici su došli sa pregršt pripremeljnih pitanja za liječnike i djelatnike zdravstvenih Ustanova.
Uz želju da što manje dolaze u Ustanove primarne zdravstvene zaštite- što će značiti da su zdravi, i malenu okrjepu učenici su sa svojim učiteljicama otišli put svojih domova.

IMG 0272

Ova posjeta je samo jedna u nizu dobrih običaja dobre i kvalitetne suradnje između Katoličke osnovne škole u Požegi i Doma zdravlja Požeško slavonske županije. Radujemo se i daljnjoj dobroj i kvalitetnoj razini na najvišoj razini.

IMG 0282